Dlaczego warto poznać sklep easy-surfshop.pl?

Jeśli uprawiasz kitesurfing, windsurfing lub pływasz na wakebordzie albo na SUP to koniecznie musisz zapoznać się ze sklepem Easy Surf Shop.

Windsurfing

Jeśli chodzi o windsurfing to znajdziesz tutaj kompletne zestawy wind, żagle, deski, hydroskrzydła, żagle, maszty, bomy, stateczniki, pokrowce, trapezy oraz akcesoria.
Poza tym wyposażysz się w elementy serwisowe i części. Bądź przygotowany na każdą ewentualność. Zadbaj także o swoje bezpieczeństwo i zapoznaj się z kompleksową ofertą na kaski i kamizelki.

Kitesurfing

Sklep easy-surfshop.pl to także raj dla kitesurferów. Czy należysz do tego grona? Więc czas najwyższy przygotować się porządnie do kolejnej sesji na latawcu. Oprócz kompletnych zestawów kite możesz także uzupełnić braki w swoim arsenale. W Easy Surf Shop kupisz deski każdego typu, latawce (również treningowe), hydroskrzydła, trapezy, pokrowce i torby, pady i strapy, a także różnego rodzaju akcesoria, takie jak pompki, leashe, finy, rączki czy woski.
Twoje skrzydło uległo awarii? Żaden problem. Przejdź do działu Serwis i zaopatrz się w materiały naprawcze, śruby i podkładki.

SUP

Kategoria SUP sklepu easy-sufshop.pl jest przeznaczona dla amatorów chillowania się na deskach SUP. Tutaj jest wszystko. Standardowo możesz tu od razu dostać kompletny zestaw SUP, ale jeśli wolisz spersonalizować swój sprzęt to masz tutaj pole do popisu. Deski pompowane i sztywne, wiosła 1, 2 i 3 częściowe, a także deski WIND SUP oraz pędniki. Ale to nie wszystko co znajdziesz w Easy Surf Shop. Zapoznaj się z całą masą dodatkowego sprzętu i akcesoriów takich jak pompki, pokrowce, stateczniki, aquabagi oraz elementy transportowe. Nie zapomnij także o swoim bezpieczeństwie. Odpowiednia kamizelka to podstawa.

SURF & SKATE

Najważniejsza jest dobra zabawa i bezpieczeństwo. W sklepie Easy Surf Shop sprzedajemy także deski surf, bodyboardy, skimboardy. Ale wiemy, że na wodzie świat się nie kończy. Poza tym nie zawsze mamy do niej dostęp. Dlatego zaopatrzyliśmy się także w longboardy, fishboardy, trickboardy, a także wszelkiego rodzaju wyposażenie do transportu Twojego sprzętu. Nie zapomnieliśmy także o leasheach, finach, padach, woskach i pokrowcach surf. 
Natomiast jeśli chcesz trochę odpocząć o popływać rekreacyjnie to najlepszy do tego będzie kajak pompowany.

PIANKI

Wiemy, że nie zawsze warunki są sprzyjające na pływanie w samych kąpielówkach. Jednak zawsze można czuć się komfortowo i pewnie dzięki odpowiednio dobranych pinkom. W Easy Surf Shop ( https://easy-surfshop.pl/ )jesteśmy przygotowani na każdą pogodę. Mamy pianki, suchary, buty, rękawiczki, okrycia głowy, lycry, poncha, docieplacze, bluzy, kurtki oraz aquabagi. Już teraz żadna okoliczność cie nie zaskoczy.

Travel i moda

Jednak to nie wszystko co znajdziesz w Easy Surf Shop. Przygotuj się do podróży i przejrzyj naszą ofertę z kategorii Travel. Wszystko co jest potrzebne żeby dotrzeć do wymarzonego spotu jest tutaj: torby, plecaki, nerki, kosmetyczki, portfele, torebki, pokrowce, wetsuitsbagi, a także transport sprzętu.

Chętnie pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez stronę https://easy-surfshop.pl/do/pages/kontakt.

Opisz swoje potrzeby, a nasi specjaliści pomogą Ci dokonać zakupu z którego będziesz zadowolony/a przez lata.

Autor

Jan Walaszek

Instruktor pływania, windsurfingu i kite surfingu. Od dziecka związany ze sportami wodnymi. Organizuję kolonie, obozy i różne aktywne eventy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Po godzinach współpracuję z dużymi markami nad komunikacją marketingową.